KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 16416157
nr 1641 6157
Torsten Renqvist
(1924-2007), Sverige
Etsning, Komposition. Signerad, numrerad 289/320, daterad -64. Bildmått: 21x23 cm, yttermått inklusive ram: 40x42 cm
måndag 9 september 2024
kl 19:15:07
Torsten Renqvist
Läs mer om Torsten Renqvist